Întrerupător automat miniatural Eaton 1P B 63A 4,5kA CLS4-B63/1-DE (247835)
SPECIAL
Mai mult de 10 bucată din stoc
👀Click la produse asemănătoare!
Întrerupător automat miniatural 1B 63A 4,5kA CLS4-B63/1-DE 247835 Eaton
Date
Névleges áram
63 A
Tensiune nominală
230 V
Număr de poli
1P B
Capacitate de întrerupere a scurtcircuitului
4,5 kA
Protecție
IP20
Adâncimea de instalare
70,5 mm