Întrerupător automat miniatural Eaton 1P B 10A 4,5kA CLS4-B10/1-DE
SPECIAL
Mai mult de 10 bucată din stoc
👀Click la produse asemănătoare!
Întrerupător miniatural 1B 10A 4,5kA CLS4-B10/1-DE 247827 Eaton
Date
Névleges áram
10 A
Tensiune nominală
230 V
Număr de poli
1P B
Capacitate de întrerupere a scurtcircuitului
4,5 kA
Protecție
IP20
Adâncimea de instalare
70,5 mm