Întrerupător automat miniatural Eaton 1P C 40A 4,5kA CLS4-C40/1 (247845)
SPECIAL
Mai mult de 20 bucată din stoc
👀Click la produse asemănătoare!
Întrerupător miniatural 1C 40A 4,5kA CLS4-C40/1 247845 Eaton
Date
Névleges áram
40 A
Tensiune nominală
230 V
Număr de poli
1P C
Capacitate de întrerupere a scurtcircuitului
4,5 kA
Protecție
IP20
Adâncimea de instalare
70,5 mm