Lampă LED cu efect 3D pentru tavan, 23x23 cm - Lamela Globo 48919-12Q
SPECIAL
Va ajunge la tine: 5-8 zile lucrătoare
Din stoc extern, livrabil până la 5-8 zile lucrătoare: mai mult de 20 bucată.
👀Click la produse asemănătoare!
Cu designul său modern și dimensiunile compacte de 23x23 cm, lampa LED de tavan cu efect 3D Lamela Globo 48919-12Q este alegerea ideală pentru iluminarea spațiilor de locuit. Corp de iluminat are un modul LED încorporat de 12 W care oferă un flux luminos de 750 lumeni la o temperatură de culoare de 4000 K, cu o lumină albă rece. Tehnologia LED eficientă din punct de vedere energetic garantează o durată lungă de viață și un consum redus de energie. Lampa este fabricată din metal și plastic în culori alb mat și opal, ceea ce o face ușor de integrat în interioarele moderne. Corpul de iluminat cu înălțimea de 40 mm și clasa de protecție IP20 funcționează la o tensiune nominală de 230 V. Dimensiunile ambalajului produsului sunt 29x29x7 cm, iar greutatea acestuia este de 0,82 kg. Sursa de lumină LED face parte din corpul de iluminat, astfel încât nu este necesară achiziționarea unui bec separat.
Date
Flux luminos al corpului de iluminat
750 lm
Culoarea luminii
alb rece
Temperatura de culoare
4000 K
Putere nominală
12 W
Puterea corpului de iluminat
Modul LED de 12 W
Conține sursa de lumină?
modul LED
Material
metal, plastic
Culoare
alb mat, opal
Tensiune nominală
230 V
Protecție
IP20
Lățime
230 mm
Lungime
230 mm
Înălțime
40 mm