Lampă LED de tavan cu întrerupător de perete, 42 cm - Sapana Globo 41562-24N
SPECIAL
Va ajunge la tine: 5-8 zile lucrătoare
Din stoc extern, livrabil până la 5-8 zile lucrătoare: mai mult de 20 bucată.
👀Click la produse asemănătoare!
Lampa LED de tavan Sapana Globo 41562-24N are un diametru de 42 cm și o înălțime de 25 mm, cu un design modern din metal și plastic de culoare nichel. Modulul LED încorporat de 24 W oferă un flux luminos de 2300 lumeni, emanând o lumină albă caldă la o temperatură de culoare de 3000 K. Luminozitatea lămpii poate fi controlată cu un întrerupător de perete și are, de asemenea, o funcție de memorie, astfel încât ultima setare de luminozitate este păstrată până la următoarea pornire. Datorită protecției IP44, este potrivită și pentru utilizarea în încăperi umede. Produsul include sursa de lumină, iar modulul LED asigură o durată lungă de viață și un funcționare eficientă din punct de vedere energetic. Dimensiunile ambalajului sunt: 42 cm lățime, 3 cm lungime, 43 cm înălțime, iar produsul cântărește 2,0 kg.
Date
Flux luminos al corpului de iluminat
2300 lm
Culoarea luminii
alb cald
Temperatura de culoare
3000 K
Puterea corpului de iluminat
Modul LED de 24 W
Funcție
memorie
Alte funcții
luminozitate reglabilă
Dimabil
da
Conține sursa de lumină?
modul LED
Material
metal, plastic
Culoare
nichel
Protecție
IP44
Înălțime
25 mm
Diametru
420 mm