Lampă LED de tavan cu telecomandă 30 W, alb rece-cald - Connor Globo 41386-30SH
Va ajunge la tine: 5-8 zile lucrătoare
Din stoc extern, livrabil până la 5-8 zile lucrătoare: mai mult de 20 bucată.
Dorești reducere?
Descoperă întreaga gamă de produse!
👀Click la produse asemănătoare!
Lampa LED de tavan cu telecomandă Connor Globo 41386-30SH ridică standardul iluminatului casnic cu designul său modern și suprafața strălucitoare. Modulul LED de 30 W oferă un flux luminos de 1950 lumeni, iluminând eficient încăperea. Temperatura culorii lămpii poate fi reglată între 3000 și 6000 Kelvin și poate fi variată cu culori RGB, permițându-vă să reglați atmosfera luminii după cum doriți. Telecomanda inclusă facilitează controlul luminozității și al temperaturii culorii. Corpul lămpii este fabricat din metal și plastic, într-o combinație de culori alb și argintiu. Are un diametru de 770 mm, o înălțime de 70 mm și un grad de protecție IP20. Modulul LED integrat oferă o durată de viață lungă de până la 20.000 de ore, oferind o soluție fiabilă pentru casele moderne.
Date
Flux luminos al corpului de iluminat
1950 lm
Culoarea luminii
alb variabil și culoare (RGBW)
Temperatura de culoare
3000-6000 K + RGB
Puterea corpului de iluminat
Modul LED de 30 W
Dimabil
cu telecomandă (inclusă)
Execuție
efect de sclipici
Conține sursa de lumină?
modul LED
Stil
modern
Material
metal, plastic
Culoare
alb, argintiu
Durata medie de viață
20 000 óra
Protecție
IP20
Înălțime
70 mm
Diametru
770 mm