Lampă LED inteligentă pentru tavan cu telecomandă - Gabriel Globo 67227-40NBSH
SPECIAL
Va ajunge la tine: 5-8 zile lucrătoare
Din stoc extern, livrabil până la 5-8 zile lucrătoare: mai mult de 20 bucată.
👀Click la produse asemănătoare!
Lampa inteligentă cu LED pentru tavan Gabriel Globo 67227-40NBSH are o carcasă modernă din metal negru mat și funcționează cu un modul LED încorporat de 40 W. Corp de iluminat oferă un flux luminos de 1930 lumeni, iar temperatura sa de culoare poate fi reglată între 2700 și 6500 Kelvin, permițând reglarea culorii luminii de la alb cald la alb rece. Telecomanda inclusă cu lampa vă permite să reglați luminozitatea și să utilizați funcția de memorie, temporizatorul și modurile de lumină nocturnă. Produsul funcționează la o tensiune nominală de 230 V și are un grad de protecție IP20, fiind potrivit pentru utilizare în interior. Dimensiuni: 737 mm lungime, 510 mm lățime, 93 mm înălțime, greutate 0,72 kg. Dimensiuni ambalaj: 77x55x14 cm. Corpul de iluminat conține o sursă de lumină LED, astfel încât poate fi pus în funcțiune imediat.
Date
Flux luminos al corpului de iluminat
1930 lm
Culoarea luminii
alb variabil (TW)
Temperatura de culoare
2700-6500 K
Putere nominală
40 W
Puterea corpului de iluminat
Modul LED de 40 W
Funcție
memorie, temporizator, lumină de noapte
Dimabil
cu telecomandă (inclusă)
Conține sursa de lumină?
modul LED
Material
metal
Culoare
negru mat
Tensiune nominală
230 V
Protecție
IP20
Lățime
510 mm
Lungime
737 mm
Înălțime
93 mm