Panou LED de tavan în culoare neagră, controlabil cu întrerupător de perete - Sapana Globo 41563-24B
SPECIAL
Va ajunge la tine: 5-8 zile lucrătoare
Din stoc extern, livrabil până la 5-8 zile lucrătoare: mai mult de 20 bucată.
👀Click la produse asemănătoare!
Panoul LED de tavan Sapana Globo 41563-24B în culoare neagră are un design modern și elegant, oferind o putere luminoasă de 2300 lumeni într-o dimensiune de 420 x 420 mm, cu o temperatură de culoare albă caldă de 3000 K. Modulul LED încorporat de 24 W asigură o funcționare eficientă din punct de vedere energetic, în timp ce funcția de luminozitate și iluminare din spate controlată de comutatorul de perete îl fac ușor de utilizat. Datorită protecției IP44, este protejat împotriva stropirii cu apă, astfel încât poate fi utilizat în siguranță în băi sau alte încăperi umede. Funcția de memorie permite panoului să rețină ultimele setări, iar sursa de lumină LED încorporată garantează o durată lungă de viață. Capacul din plastic opal și negru îi conferă un aspect estetic, în timp ce sistemul de tensiune nominală de 230 V asigură o instalare ușoară.
Date
Flux luminos al corpului de iluminat
2300 lm
Culoarea luminii
alb cald
Temperatura de culoare
3000 K
Putere nominală
24 W
Puterea corpului de iluminat
Modul LED de 24 W
Funcție
memorie
Execuție
iluminare din spate
Conține sursa de lumină?
modul LED
Material
plastic
Culoare
negru, opal
Tensiune nominală
230 V
Protecție
IP44
Lățime
420 mm
Lungime
420 mm
Înălțime
25 mm