Lampă LED de tavan cu telecomandă 30 W, alb rece-cald - Magnifique Globo 48006FSH-30
SPECIAL
Va ajunge la tine: 5-8 zile lucrătoare
Din stoc extern, livrabil până la 5-8 zile lucrătoare: mai mult de 20 bucată.
Descoperă întreaga gamă de produse!
👀Click la produse asemănătoare!
Lampa LED de tavan Magnifique Globo 48006FSH-30 are o putere de 30 de wați și un modul LED încorporat care oferă un flux luminos de 2200 lumeni. Lampa vă permite să modificați temperatura culorii de la 3000 K la 6500 K, astfel încât să puteți regla între lumina albă rece și caldă folosind telecomanda inclusă. Corpul de iluminat în stil modern este fabricat din metal și plastic într-o combinație de culori alb și argintiu, cu un diametru de 490 mm și o înălțime de 68 mm. Gradul de protecție IP20 îl face potrivit pentru utilizare în interior. Durata medie de viață este de 20.000 de ore. Dimensiunile ambalajului produsului sunt 52 x 52 x 8 cm, iar greutatea este de 1,66 kg.
Date
Flux luminos al corpului de iluminat
2200 lm
Culoarea luminii
alb variabil (TW)
Temperatura de culoare
3000-6500 K
Puterea corpului de iluminat
Modul LED de 30 W
Dimabil
cu telecomandă (inclusă)
Conține sursa de lumină?
modul LED
Stil
modern
Material
metal, plastic
Culoare
alb, argintiu
Durata medie de viață
20 000 óra
Protecție
IP20
Înălțime
68 mm
Diametru
490 mm