Lampă LED de tavan cu telecomandă, cu finisaj din cristal, 30 W, alb rece-cald - Magnifique Globo 48005FSH-30
SPECIAL
Va ajunge la tine: 5-8 zile lucrătoare
Din stoc extern, livrabil până la 5-8 zile lucrătoare: 1 bucată.
Descoperă întreaga gamă de produse!
👀Click la produse asemănătoare!
Lampa LED de tavan Magnifique Globo 48005FSH-30 are un design modern, completat de margini din cristal, care îi conferă un aspect elegant în orice încăpere. Lampa are un modul LED încorporat de 30 W care oferă o putere luminoasă de 2300 lumeni, iar temperatura culorii luminii poate fi reglată între 3000 și 6500 Kelvin în gama de alb rece sau cald, după cum se dorește. Luminozitatea și temperatura culorii pot fi controlate prin intermediul unei telecomenzi sau al unei aplicații, permițându-vă să personalizați iluminatul. Lampa are un diametru de 495 mm și o înălțime de 127 mm. Este fabricată din metal și plastic și este disponibilă în culorile alb și opal. Corp de iluminat cu clasă de protecție IP20 are o durată de viață medie de 20.000 de ore, iar sursa de lumină LED încorporată este inclusă în pachet. Produsul este fabricat de Globo, iar codul său logistic este 48005FSH-30.
Date
Flux luminos al corpului de iluminat
2300 lm
Culoarea luminii
alb variabil (TW)
Temperatura de culoare
3000-6500 K
Puterea corpului de iluminat
Modul LED de 30 W
Dimabil
cu aplicație și telecomandă (inclusă)
Conține sursa de lumină?
modul LED
Stil
modern
Material
metal, plastic
Culoare
alb, opal
Durata medie de viață
20 000 óra
Protecție
IP20
Înălțime
127 mm
Diametru
495 mm